iwetax

Stanley v EZO.tv

Já tento pořad sleduji pravidelně. Ale věštec Stanley mě fascinuje. Ty jeho hlášky 🙂.

Třeba někdo zavolá, on: řekněte číslo, vy: 7 . on: haha, teď vím kde je problém vy se chováte jako sedmiletý parchant musíte dospět.

Nebo vy: Mám zdravotní problém, on: Aha vidím , že máte chlamidie , jděte k lékaři a nechte přeléčit partnera.

Jedna věštkyně dokonce doporučovala pít nějakou směs sypaného čaje (asi urologického) 7krát denně 4měsíce bez přerušení! Což je vražedné, já se po 2šálkách třepala jak feťák.

To Si představte , že za to ti lidé dávají 70kč/min. Co říkáte na jejich rady? A koukáte se?

Doplním: Do slovenské verze pořadu volala maminka 34letého syna, že nemůžou mít s manželkou děti a ona by si už tolik přála vnoučátko. A věštkyně jí řekla , že syn má moc husté sperma, a měl by si každé ráno mnout varlata aby sperma řídlo:-) To sem slyšela na vlastní uši. To si představte jak ta máma todle říká dospělému synovi:-)
Doplňuji:
Je to na Barrandově. No, ale to tam volají lidi s finančními problémy a nezaměstnaný.

Nejlepší odpověď
kropitko

Pořady tohoto druhu vůbec nesleduji,uráží mě to…větší pitomost nemohl nikdo vymyslet
Doplňuji:
lidi s finančními problémy a nezaměstnaný a zapoměla jste dodat,psychicky labilní

Další odpovědi
panenka

Jednou jsem se na tenhle pořad dívala a připadá mi to jak kdyby se v pořadu lidem nepomáhalo ale jen tak tam prostě plácli co se jim zachtělo.Podle mého názoru pořad nic moc.

BEAES

Také to sleduji pravidelně a zrovna dnes to tedy přeháněl, docela blbě kecal a ta paní co měla špatné spojení,co ji to muselo stát peněz a on na ni huhlal, no to je vrchol drzosti!! Ale někteří jsou tam dobří…také nechápu, jak můžou tak od boku střílet směsy čajů a jiné léčby…

Luss

Vubec netusim, ze nejake takove porady existuji… Ziram nejen na to, ze tomu nekdo veri (pisete, ze tam lidi volaji) a vyhodi spostu penez za telefon, ale ziram i na to, ze nekdo venuje cas vyrobe takoveho poradu a divak venuje cas sledovani. Nechapu…

BENYTA

Iwetax,ještě to běží i na Primě,jako Volejte věštce nebo Výklad snů.Protože kvůli svým zraněním nemůžu skoro vůbec spát,mám v noci puštěnou TV,a u těchto pořadů se nestačím divit.Dotaz od maminky dospělého syna nebo dcery – Mladí pořád nemají dítě,dočkám se toho vnoučátka? Odpověd „věštce“ – už to tu vidím,babičko,ještě letos se to povede! A babička dojatě děkuje za štastnou zprávu,za kterou právě utratila pětinu důchodu…

sobol

Do tohohle pořad volají jen televizí zdegenerovaní lidi (God is in the TV).

A teď si představte jak vnoučka chtivá maminka synovi ve spánku mne varlata, aby mu zřídlo sperma 😁

lorja

Taky jsem se ze zvědavosti koukla a nevěřila jsem svým uším.Dovolala se tam paní a ptala se na zdraví a práci svého manžela.Věštkyně se rozplývala a rozdávala zdraví do sta let a práci za statisíce.Asi za 10 minut se tam ta žena dovolala podruhé a chtěla vysvětlení,jak je možné,že dostala tak optimistické informace o manželovi,který je už 15 let po smrti.Najednou bylo špatné spojení a odpověď věštkyně šla doztracena.

Amaranth

na tento pořad jsem koukala jen jednou a vůbec mě to nebavilo,myslím si že z těch lidí co na to věří tahají jen peníze a přitom jim tam říkají jen samé blbosti,příde mi že 70Kč/min je celkem dost…

annas

Když jsem nemohla spát, na pořad jsem se několikrát dívala. Jasnovidci se střídají, nevím, zda každý den nebo týden. Někdy se až divím, jak lidé mohou věřit odpovědi. Kdy mám nebo nemám jít na operaci, mám opustit partnera a mnohem horší věci. Jedna věštkyně doporučí čaj, jímž určitě nic nezkazí. Některá je někdy v úzkých, proto rychle odpověď ukončí.
Podobný pořad byl nebo je i na Nově nebo na Primě? Nikdy jsem se ale nedívala.
Zajímaly by mě ale odpovědi těch, kteří nějakou radu dostali.
Tahání peněz z volajících.

iwetax

http://www.nut­s.co.uk/video/se­arch/all/vestec/of­fset/20/play/5GPwl4WGrWM

Zde se můžete kouknout

Luss

No diky, ale ja se asi ani koukat nebudu :) Jsem celkem skepticka ke vsem typum techto „nadprirozenych“ schopnosti, ale stravit cas tim, ze sleduju zlatokopy, jak z narusenych lidi tahaji penize, to fakt ne :(((( jeste ze mam dost prace :))))

kropitko

taky to nechápu…nejvíc se mi líbí otázky „je můj partner,ten pravý??“ Kdo si to může vzít na triko,že třeba odpoví špatně???

Luss

Jim je to hlavne asi uplne jedno, zda toho volajiciho nejak poskodi. Ja to neumim pochopit, ze tam nekdo vola a pta se. je mi tech lidi lito, kdyz nemaji vychodisko a sazi uz i na takovy podvod. bohuzel: Komu neni shury dano…

kropitko

asi jsou hodně zoufalí

sobol

Zoufalých je tam tak 10% a zbylých 90% je tupých.