iwetax

Pořad: Máte doma uklizeno?

Pro neznalé: http://www.you­tube.com/watch?v=3VdJ0pt­b7tg

Myslíte si , že kdyby se vysílala česká verze, že se někdo přihlásí? A znáte někoho kdo má doma podobný bordel (že ani nemůže chodit po místnosti.)

Já tyto lidi neodsuzuju, sama jsem tak trochu bordelář. Né že bych měla špínu, ale prostě všude chaoz, na stole , ve skříni, u noutbuku kafe, petlahev, talíř od snídaně, sůl, propiska, sešit párátko, mikina.
Doplňuji:
Já když si pořádně uklidim (před návštěvou nebo když mě chytne ulízecí mánie) tak vždy nevím kam jsem co dala a pořád něco hledám (kafe není na stole ale v poličce, propiska v kelímku, nůžky v manikůře, časopis v poličce) a za 2hodiny to je to samí jako před tím.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nemám ráda stereotip,takže uklízím,když se mi chce,jsem tak trochu rebel. když nemám náladu na úklid,tak mám klidně okolo sebe chaos,jak píšete vy. Když se mi to přestane líbit,tak jdu a uklidím to. Vždycky jsem měla záchvat z toho,když se někde objevilo třeba jen nějaké smítko,lítala jsem celý den a uklízela a uklízela,už mě to přešlo,byl to hrozný nápor na nervy. Teď uklidím jednou možná dvakrát za den a jsem v klidu.
Doplňuji:
Tak já jdu teda uklízet

Další odpovědi
anetadela1

:D teda tak takový mrdník doma nemám. A to jsem si myslela, že jsem taky bordelářka. Teď vím, že ikdyž mám na konferenčním stolku už třetí den džus a opatlanou skleničku od dětí, nevyžehlený prádlo přes židli, tady hráčky, támhle hračky, nádobí od rána,.....že mám vlastně uklizeno :D

Mě deptá moje sousedka, že kdykoliv k ní přijdu a to i bez ohlášení, že má pořád všechno v cajku. A to má stejně starý děti. Nechápu, už jsem se jí na to ptala, jak je možný že má vždycky všechno na svým místě, že musí pořád uklízet a ona jen pokrčila ramenama…Ona zas nechápe, že mám čas na počítač a na jiný věci. Podle mě furt chodí s harem v ruce, ač to nechce přiznat. To bych nemohla.
Prostě Iwetax, jsem ráda, že máš doma taky chaos..... :D
Doplňuji:
A taky mám pocit, že kamkoliv přijdu a mají tam čurbes, tak maj prostě uklízeno. Kdežto u nás ikdyž je ukízeno a někdo přijde, tak mám pocit že mám bordel :)

Jahoda

Jééj a to jsem si říkala, že jsem taková obrovská boldelářka.:-D. Ale takový chaos a bordel doma tedy rozhodně nemám a ani nikdo v mém okolí taky nemá takový nepořádek. Jak říkáte Vy iwetax: Také nemám doma špínu, ale na stole někdy talíře, na stole papíry. Ale samozřejmě uklízím. A to nejen, když vím, že přijde návštěva. Uklízení se mi zrovna dvakrát nezamlouvá, ale když uklidím, hned je to tam útulnější a příjemnější. 🙂

anonym

Nic se nemá přehánět.Uklizeno- jasně,ale znal jsem jednu paní,ta měla v kuch.lince srovnané i ouška hrnečků jedním směrem.Kromě jiných chuťovek.

anonym

Jsem na tom jako Kropitko,silela jsem nad smitkem,no postupem casu jsem zacala taky rebelovat.Mamka mi vzdy rikala;byt slouzi tobe,ne ty jemu.

BENYTA

Ten pořad je skvělý v tom,že mě vždycky uklidní,že na tom nejsem tak zle.V české verzi by se možná přihlásili naši minoritní spoluobčané,vše by jim vyhrnuli ven,aby mohli začít nanovo.Rozlišuji nepořádek-tedy chaos ve věcech a špínu,takže se snažím mít čisto,ale rozhodně mám nepořádek.Vždy,při razantním úklidu vše založím a nic pak nemůžu najít.Tak mám radši vše na očích.Dcera mě odrovnala,proč by si tu bundu měla uklidit,když si jí ráno vezme do školy,no,aspon boty že si sundá…

panenka

Neznám nikoho takového ve svém okolí.Moje mamka mě vždy říkala a taky jsem jí za to vděčná ,že když měla nás tak uklízela a vařila den dopředu aby si s námi pak přes den mohla hrát a věnovat se nám.A měla pravdu.Vše dělám den dopředu ráno si jen uklidím postele,povysávám atd a pak se jen věnuji dětem a svým naplánovaným věcem.

Jinak pokud je čas tak tenhle pořad ráda sleduji.