Vtip nebo realita ?

Onehdá jsem šel tmavou ulicí,obestoupilo mě 6 týpků,začala mela,já jednomu takovou jebnul,že mu s tašky vyletěl slabikář!

Nejlepší odpověď
anonym

tak to je hodně silné kafe,děti jsou čím dál agresivnější,kde se to v nich bere,možná by nebylo špatné kdyby se jim víc věnovali rodiče,než je posadili k pc at mají klid

Další odpovědi
vagra

Barbakane-vypadá to jako „veselá“ příhoda,ale ve skutečnosti to je smutná realita.

led

To je smutná realita dnešnej spoločnosti. Pozrite si médiá. Čo vidíte: násilie, násilie, násilie. Počítačové hry: násilie s neobmedzeným životom – nič sa mi nestane, mám ešte životy.
Možno to bude znieť starecky, ale v našej dobe sa násilie tak neuprednostňovalo.

anonym

Teď možná vtip – no! – ale co není,jistě bude.