martin21000

Vstupenky na MS v hokeji 2015. Vstupenky za 1690 slouží pouze ke stání. Není to blbost?

Bylo mi řečeno, že vstupenky za 1690 slouží pouze ke stání. Není to blbost? + Jaký je rozdíl mezi první a druhou kategorií?

Odpovědi
Lyn

Je to blbost. Vstupenky první kategorie jsou řady ,,okolo,, ledu. 2. kategorie jsou ty řady sedadel výš a tudíž dál od ledu (jsou odděleny). Když se koukneš na plánek arény, myslím, že je poznáš. První kategorie stojí těch 1690,– a druhá 1290,– (na český tým – na nějaké zápasy seženeš už od 200,–). Vstupenky budou v prodeji na jednotlivá utkání až od února, celodenní vstupenky (na oba, příp. tři zápasy v ten den) budou v prodeji už od 4.11.2014. Jinak cena 1690,– je na zápasy v základní skupině, poté se cena zvyšuje, např. finále už bude skoro za 9000,– tuším :)