Salida

Jaký je průměrný plat hokejisty druhé ligy (v česku)?

Nejlepší odpověď
Alesh

Žádná sláva to nebude, ale na uživení v době kariéry to bude stačit. Problém je, že si určitě nevydělá na stáří, čili pak bude muset jít ještě něco dělat. Já bych si tipl, že to bude tak kolem 30–50 tis. Kč.

marci1

Škoda, že jsi otázku uzavřel. Bude to asi 20.000,– Kč. Viz zdroj :
http://tn.nova­.cz/sport/hokej/dal­si-hokej/zverejneno-penize-hokejistu-uz-nejsou-tabu-ani-to-jak-se-snizuji-platy.html

Alesh

Proč je to škoda? Kde jsi přišla na 20 tis.?