onemisfit

jaké vlastnosti a dovednosti by měl mít hokejový obránce?

Odpovědi
Kelt

Asi by měl umět hrát hokej, bruslit, předvídavost, rychlost, rozhodnost, mít přehled kolem sebe, nebát se riskovat, fyzicky silný, protože musí zastavovat jedoucího útočníka, spíše vyšší, obratný, nějaké kilo navíc neškodí, pokud to není tuk.

Questman

IQ tykve a vědět, že puk nepatří do naší brány, protihráč není kamarád a hokejka se nepapá.

anonym

Tady máš o hokeji víc:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GWbpDoSPa­fE

Lamalam

Hlavně musí umět dobře bruslit pozadu. To není vtip, syn hokej hraje a přesně takhle je rozdělovali na útočníky a obránce.