Pájo

Všimli jste si také (když jste byli malí), že si tenkrát občas Mikuláš půjčoval tatínkovi boty? ;)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já jsem byla tak v šoku z čerta, že i kdyby odcházel Mikuláš v mých botách, tak bych si toho určitě nevšimla.

Další odpovědi
manon

Houby – dědečkovy :)

iceT

K nám jednou přišla s Mikulášem i smrtka a měla tátovy ruce,protože sice nemluvila,to bychom ho poznali po hlase,ale ruce bych poznala-jak smrtka držela dřevěnou kosu,tak byl vidět poškozený ukazovák a ten nemá kdekdo.