zjentek

Všimli jste si, jak je video dokonale sehrané?

Dokonce i aktivistka hraje společně s ostatními aktéry divadlo>>> https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-evropa-servirky-vynesly-aktivisty-z-restaurace-40416465

Mě by jen zajímalo, kdo nakonec vytříská na tom, že do hlav hovězu natříská snobství. Může „aristokracie“ fungovat i v dubových palicích bez predispozic?

Aliene, posledním odstavcem vyjádřils, co já v otázce vyjádřit nedokázal. A za to droboučká nominace, omlouvám se a vyjadřuji tímto díky. (;
(Je až s podivem, jak moc mi rozumíš (; ((; (((;.)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nejvíce mě drtí z toho fakt, že téměř jistě si titíž aktivisté (jakkoliv vidím na videu jen JEDNU aktivistku) mohli pracky tlerskáním sedřít na kost a hlasivky vyřvat na podporu IDIOTSKÝCH covidopatření a NYNÍ poukazují na to, že 2 miloše Britů potřebujíá potravinové lístky.

CO asi tak blbečkové ČEKALI, když se tiskly VAGÓNY bankovek (aby bylo CO ROZKRÁST – o „účinnosti“ vakcín a bezúčelného promrhání neskutečného množství prostředků díky „radám odborníků“ snad již NEMUSÍME diskutovat).
Cháááá! Jen si degešové počkejte na dopady své Volodymyridiocie, dá se očekávat napřesrok, muehehehe. Jestli si myslíte, že tohle co máme dnes je nanic, tak teprve UVIDÍTE co je to být ve srabu. ☹

Také mi to video přijde divné, tohle by tímto způsobem normální ženský nezvládly bez dlouhodobějšího secvičování. Nejvíce mě bere ta „tvrdost“ jejich zákroku, která má být dle článku „razantnější, než policejní“. ROFL! Autor asi viděl fízly jen na obrázku. 😁