terry

Všímáte si rukou lidí, se kterými pracujete či se jinak stýkáte? Myslíte, že vám napoví?

Inspirovala mě barbakanova otázka o tlačence :).

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,bylo to už uvedené v mé otázce.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Ano, dá se říct, že na tvaru dlaně a prstů mi dost záleží, nevím proč, ale některé prsty se mi třeba opravdu hnusí a tím pádem si pak dávám pozor i na člověka celého…

IK

Jsem trochu postižená „všímáním“, všímám si všeho a hned to zařazuji do své vnitřní databáze 🙂
Nedávno jsem obdivně vykřikla „tedy strejdo, ty máš ale krásné nohy!“ 🙂 koukali na mne..:-) strýci je k 90ti letům… ale pořád jezdí lyžovat, a ty nohy od kolen dolů má jak třicetiletý zdravý chlap!

fcoop

Ruce,podobně jako oči, toho dost řeknou.
Kdysi jsem si hrál takovou hru – v Metru jsem se úmyslně nedíval lidem do obličejů,ale zkoušel jsem si odhadnout, jak vypadají – podle bot.
Zkuste to,je to docela zajímavé.Metro není nutné.

iceT

Ano,na rukou je většinou vidět,kdo pracuje manuálně a kdo v kanclu.Taky koukám jak kdo má ruce a prsty tvarované.

ten který je

Ruce mohou napovědět i přibližný věk.