arygnoc

Všem se omlouvám, palečky už nemůži dávat.

Speciálně se omlouvám -ic-.
Doplňuji:
ten trapas! no jasně, -iv-.

Jde o hec, s těma palečkama.

takže mne podporujte, na -iv- mi chybi nějakých 450 a víc.

Nejlepší odpověď
anonym

Já jich mám ještě několik,ale nevím přesný počet a že jsem jich už dnes dal…

Další odpovědi
hanulka11

ale nejsme tady kvůli palečkům ,
to nás ví většina… tak se neomlouvej

  • iv- to taky přežije

hanny 2

To vůbec neva,zítra to doženeš!Ještě by bylo dobré,když jeden den někdo nevyužije celý počet,tak by se měl zbytek přesunout do dalšího dne.
Doplňuji:
Já už jsem dnes s bodováním skončila taky!!!

  • iv-vzpamatuj se,copak se Ti tady s náma nelíbí?Kašli na nějaký blbý triko!!!

anonym

Ja to tedy Hanulko nepreziju. A jsem -iv- a ne -ic- ! A ja jsem tady jen kvuli paleckum a az budu za 10 let zlata , tak uz se s vami bavit nebudu , protoze chci jenom tricko z odpovedi.cz ! :-p
A ja palecky take uz nemam . 🙂 A davam je jen proto , aby jste mi je davali take. Kvuli nicemu jinemu je nedavam. Nekdy i za blbosti , hlavne jen tomu , kdo oplaci !! :-p -iv-
Doufam , ze jste pochopili , ze me uz z tech tresni dnes hrabe … ale me hrabe i v zime , tak nevim , na co to svedu pak. 🙂
Doplňuji:
Jezisimaria !! Hanny !! To je vsechno ten muj " radoby humor !! To je vsechno legrace , ty popleto !! Ale kazdy to nechape , to vim i ze zivota. Ja neumim byt ani trochu normalni. 🙂

tom004

Tak dobře,za ten recept,vše odpuštěno. 🙂:-))
A k docházejícím palečkům,jo neměli jste si je vyprkýnkovat. 🙂

panenka

Nemáš se za co omlouvat