cubulka

Vsadily jste a vyhrály, hodně peněz co uděláte.

Nejlepší odpověď
dědapetr

jiné

Postavím dům.

Další odpovědi
barnajka

Dám je na účet

Záleží, jak moc peněz by to bylo. Ale asi bych je dala na účet a čerpala postupně tak, jak by bylo třeba. Myslím, že i na tu cizinu a oblečení by časem došlo. I na kurzy :)

filva

Dám je na účet

fablen

Dám je na účet

Berušinka

jiné

Se mnou by to seklo a už bych si nic neužila =D
Při mé smůle snad nikdy nic nevyhraju – tenkrát jsem dost posílala SMS do Claudie, kde byly křížovky za ceny, koupila s přítelem pár losů, jak prodávali na vlak. stanicích (plná peněženka nebo tak nějak), ale stejně nikdy nic – teda těch 10,– za plnou peněženku se nepočítá – to jsem si hned běželi koupit los nový =D

venkovan

jiné

Myslím, že bychom se v rodině shodli, že hodně velkou část vyhraných peněz dáme do nějaké veřejně prospěšné aktivity s tím, že bychom si hlídali nakládání s poskytnutými finančními prostředky.
Výhra je dar „Náhody“, tak proč neudělat radost sobě i druhým.
Ale nevyhraji, protože nesázím, proto taky rozhazuji.

gnosis

jiné

jednoznacne dum + pozemek kolem nej. dalsi prachy bych dal bud na ucty s vysokym zhodnocenim nebo bych nakoupil akcie ČEZu nebo Googlu, nebo postavil trezor a nakoupil zlato, aby penizky pracovaly za me. a pak bych cestoval.