Mili @

Vsadila jsem si výjimečně sportku, myslíte, že vyhraju?

Doplňuji:
Dám Vám vědět, ale taky pochybuji...... :-////

Nejlepší odpověď
panenka

Hrozně moc ti to Mili přeji ale pochybuji že vyhraješ
Doplňuji:
V dnešní době je to tak co si člověk nevydělá to nemá Mili

Další odpovědi
Miroslavst

No sice se říká, že si štěstí sedne ....., ale já bych tomu tak nevěřil. Na mě si zatím nesedlo a vůl jsem :D:D

flodur

A co s penězmi?

Zdroj: http://media.su­per.cz/253/1725­31-original-fquim.jpg

ten který je

Hrozně bych Vám to přál Mili@,ale zaslechl jsem že podnik Sazka prý nevyplácí výhry z důvodu insolvence tak nevím.:-/

quentos

pravděpodobnost je mnohonásobně menší, než že vás srazí auto… kdysi ještě na gymnáziu jsme na toto počítali v hodině matematiky pravděpodobnostní úlohu. Pravděpodobnost vyšla vskutku šeredně mizivá.

hanulka11

kdo nehraje nevyhraje, zkouším to taky ,ale nějak asi neznám ......pravidla

anonym

A kdy vyhraju já?To není podle abecedy?

anonym

Nenechte se! Jasně,že zvítězíte.
Jak to je? – kdo nehraje,nevyhraje?
Nebo – není důležité vyhrát,ale zúčastnit se?

venkovan

Když nevsadíš vyhraješ na 100% – zůstane ti co jsi nevsadila. při týdenním sázení cca 100,– Kč, ročně přes 5 tisíc. A to jde ne?

Mili @

no, tak jsem teda vyhrála 1. cenu, samozřejmě…
ještěže jsem do té sportky vrazila jen 32 kaček!!!!