zzzzz

Vrátí mi můj mobil?

Před týdnem mi ukradli mobil, byla tam i sim karta. Dnes jsem na ni náhodou zavolala, a zvedla to nějaká paní a ta mi řekla, že si kartu koupila v zastavárně, ale bez mobilu. Řekla mi v které. K mobilu i sim mám veškeré doklady. Na sim kašlu, ale ten mobil chci zpět. Vše jsem ohlásila policii, uzavřela to jako přestupek.

Pokud přijdu do zastavárny a mobil tam bude, tak zavolám policii. Budou mi muset můj mobil vydat, nebo odeberou ho alespoň ti policajti k sobě, než se to vyřeší?

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží na policii a na dalších okolnostech. Tady to asi nikdo nedokáže posoudit.

Další odpovědi
jáára

Mobil je tvůj. pokud ho najdeš, Policie by měla jednat.

Jsemtady

No prestupek .. jde o hodnotu telefonu, aby se jim to vyplatilo hledat ..
Kdyz na policii zaneses doklady, krabici a zarucak, kde je imei telefonu atp. Tak ho muzes nechat vyhledat a policie ho je pak schopna najit. Tzn. Ne zablokovat, to je amen, ale vyhledat .. mne takto dva telefony nasli, ale musej mit nejakou hodnotu, jibak se na to vyprdnou a jde o to s kym to sepises, nekde jsou lajdaci a musis na tom vyhledani trvat.

Reezo

jesli mobil má hodnotu pod 5000,– Kč, tak si myslím, že to policie moc řešit nebude. Ani když nebudeš mít čím to doložit, že ty jsi opravdu vlastník tohoto mobilního zařízení. Nechápu, jak někdo může někoho okrást, to musíte nosit věci pěkně na ráně.