Pajus89

Vrací T-Mobile kredit??

Babička se rozhodla pro změnu a pořídila si paušál O2 s tím, že si číslo od T-Mobile převede. Za pár dní dojde k převedení, ale na simkartě má přes 1 000 Kč kredit. Je schopen T-Mobile tento kredit vyplatit zpět?? (poplatek mi nevadí)

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré dopoledne. Nevrátí.Lepší je ho provolat,a potom přejít k jinému operátorovi,a nebo,nové číslo.

Další odpovědi
mosoj

Všichni jsou stejní. Nevrátí. Nedávno jsem přecházel opačně a O2 také nevrátilo. Počkal jsem a provolal. Stejně tam asi 100 Kč zůstalo. T-mobil to ovšem kompenzoval tím, že první měsíc jsem měl paušál zadarmo.

Jedině když přecházíte na paušál u stejného operátora, tak vám ten kredit převede.