Avatar uživatele
Drap

Vozíte si v autě už sněhové řetězy ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, breja před 4152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
radce

Ve zprávách říkali, že každý, kdo vyrazí na cesty v tomto počasí, by měl mít s sebou řetězy, lopatu, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku, hever a náhradní kolo.
Vypadal jsem ráno v autobusu jako debil…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Rádče – tys mne dneska dostal – jak už dlouho nikdo.
Ale pokus se jedná o sněhové řetězy ve spojení s autem, tak na rozměr pneu který výrobce standardne montuje řetězy zakázal používat.
Je to nemilé, ale je potřeba si poradit jinak a nebo nejezdit když je to na hranici sjízdnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Zatím jezdím jen po Praze,tak je nepotřebuju,ale na chalupu si je přibalím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ne,jzatím jsem je nikdy nepotřeboval takže je ani nevozím,jelikož jezdím Tatrou 8×8 se mi ještě nestalo,že bych někde způstal zapadlý a už tedy vůbec ne ve sněhu.Zapadl jsem asi 3× ale vždy v bahně.A pokud ano stačí najít v okruhu 60m strom sloup apod. a pak použiju naviják.
Doplňuji:
jo a navíc mám vepředu buldozerovou radlici takže když potřebuji cestu si zároveń vyhrnu:-)

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sanskrybastr

Já už je teď pro jistotu s sebou v autě vozím. Před pár lety se mi totiž stalo, že jsem při cestě na hory uvíznul a docela nerad bych, aby se mi to stalo znova. Kdybych měl tehdy sněhové řetězy, tak by se mi to nejspíš nestalo. Navíc to není tak velká věc, že by se to nevešlo do kufru. A vlastně to není ani tak drahé… Já ty své kupoval tuším tady: https://www.fil­sonstore.cz/

před 1699 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek