EVIL

Vodní dýmka jak kouřit aspon trochu s lepším dopadem na zdraví?

nestojím o odpovedi jako sou nekouřit atd.. nbeo přestat slyšel sem dát do vody citron a to odbourává aspon trochu nikotinu co je na tom pravy znáte nějaké vychitávky?

Nejlepší odpověď
Elk

je to klamání kuřáka vodou. Prakticky je to stejné, jako obyčejná dýmka, jenom efekt je psychologický.
Jestli kouříte a nechcete, nebo se Vám nedaří přestat, tak na to nemyslete, stejně je to k ničemu.
Až přijde čas a nebudete chtít, tak s tím seknete.

Další odpovědi
Terryle

Aspoň ji dobře a často mejt a měnit často šlauchy, ať nevdechuješ ještě bordel ze špinavé gumy…

Tabula rasa

Slyšel jsem, že je dobré místo vody použít rum. To pak myšlenky na dopad na zdraví zmizí natotata.