BRČÁKOVÁ

Vnuk měl klíště za uchem. Za týden se mu udělaly fleky, ne v místě přisátí, ale po celém těle. Může to být borelióza?

Vnuk měl klíště za uchem.Za týden se mu udělal flek čer.ne v místě vpichu, ale na tváři a pak po cele těle.Je to borelio

Nejlepší odpověď
Edison

Děkujem za informaci, která nám je úplně k ničemu. Nějak postrádám smysl, nebo na co se vlastně ptáš. Proboha… tahle hazardovat se zdravím!!! Takhle se diagnostikovat NEDÁ! Zavolej jeho lékaři a domluvte si návštěvu!!

Další odpovědi
Drap

Po netu se nikdo ještě nenaučil vyšetřovat, a podle toho popisu nikdo neurčí o co jde. Existuje u nás poměrně hustá síť lékařů!

7máZ9ti

honem k doktorovi to mi radí vlastní zkušenost.