David080

Vnímáte i v mladém věku silně změny počasí, resp. změny tlaku a k tomu máte i bolesti?

Zajímaly by mě zkušenosti lidí, kteří trpí více citlivostí na počasí. Mají třeba bolesti hlavy nápadně při změně počasí nebo při určité meteo situaci. Pište i do vzkazů, případně na davidosik@seznam.cz

Nejlepší odpověď
badisko

o ano …i v mem mladem veku to poznam zmena tlaku je zmena pocasi ..vzhledm k tomu ze mam skerifikaci …tak se to projevuje neprijemnym pocitem na jizvach …kterych mam dost…:D
Pro ty co nevedi co je to skerifikace neni to nemoc ani nic podobneho ..:D
skerifikace je zdobeni tela pomoci jizev .....:D …a ne nejsem ani kriminalnik ani otrok ani masochista ..:D .. http://www.he­ll.cz/skarifi­kace/

Další odpovědi
mosoj

Změna počasí ( a nejedná se jenom o tlak) má vliv nejenom na zvýraznění zdravotních problémů ale i na psychiku a náladu. U zdravých mladých lidí se projevuje nejvíce tato varianta. Je to individuální a někteří lidé jsou na počasí obzvláště sensitivní tzv. „rosničkáři“.

Dochy

Co je mladý věk? Pomalu se blížím ke 40 ale cítím se na 15 😉 Teď mně už 3 dny bolí zuby (dnes už to snad končí). Přepdokládám, že je to to samé co loni a předloni a nemá smysl chodit k zubařce… (podívá se, řekne že takových tam za poslední dva dny měla už 5 a když to bude opravdu zlý, tak půjde zub ven)

anonym

Už od probuzení, když venku prší, nebo je silný vítr a zataženo, není mi dobře ani po psychické, ani po fyzické stránce.
Bolí mě najednou všechny jizvy po operacích, klouby, páteř všechny prodělané zlomeniny, musím se hned zabrat do práce, jnak na to myslím a nepřestane to, ale jen co vykoukne slunce, aspoň maličko, hned je všechno lepší, mám to tak od mala, potřebuju slunce.
Někdo zas nemůže spát při úplňku, tak to není můj případ, všimla jsem si něco podobné i u zvířat, můj pes před bouřkou pořád kňourá a dokud jsme měli kocoura, tak ten jediný byl čipera vždy.