TimLeary

Co s nepříjemným tlakem v hlavě?

Začalo se mi stávat, že když jedu autem, výtahem, vlakem, tramvají, že mám v hlavě takový nepříjemný pocit, nevím jak to popsat, ale je to takový jakoby tlak, že mám pocit asi jako že by mi měl vyletět mozek z hlavy když se to teda pokusím popsat metaforicky :D

Možná to bude mít souvislost, ale měl za posledních 4 roky jsem užil několikrát marihuanu, lysohlávky a LSD (všechno občasně, cca 1× za 3 měsíce), každopádně mi nepřijde, že by to bylo vyvolané tím, jelikož se mi to začalo stávat až teď a za poslední tak půl rok jsem nic neužil.

Nejlepší odpověď
Drap

To je zajímavé. Taky občas mívám různé tlaky. Důležité však je, že se nedá určit na co se ptáš.
Pokud máš zdravotní problém, navštiv lékaře. Po netu tě nikdo nevyléčí

Další odpovědi
anonym

Tak to neví, ale já mívám příjemné tlaky, ale ne v hlavě.

Lamalam

Zajdi k doktorovi, může to být problém s krevním tlakem. Možná tě pošle na ušní, může být prblém s Eustachovou trubicí.