beruskaa

Vlasy jako znovu zrozené. Jak je to možné?

Nikdo mi nedokázal odpovědět jak na mé vlasy. Chodila jsem kolem začarovaného kruhu. Žehlila jsem fénovala jsem a kulmovala jsem si vlasy, konečky byli suché roztřepené a celkově se vlasy lámali.. Tak jsem si je zkrátila. Nebylo to moc vírazná změna, ale byli bezvadné dvou měsíčné prázdniny a na regeneraci jsem si udělala spousty času. Pravidelně jsem si je regenerovala. Koupila jsem si šampon a balzám syoss keratin (bezva voní i vypadá), capillan vlasoví aktivátor, tekutý keratin od avonu a od schwarckof gliss kur proti lámání vlasů. Změna?, velkáá. postup?, jednoduchý. cena?, nízká....
Mýt maximálně ob jeden den rozhodně ne každý den (šampon i balzám jsem psala jaký), po umytí co nejvíce ke kořínkům nastříkat aktivátor a po celé délce vlasů nastříkat sérum od avonu. Až uschnou nastříkat sérum od schwarckof..
Jak je možné že jsou lesklé, husté na pohled zdravé i regenerované.. Místo jemných, slabích a zničených... Chtěla bych vedět jestli se to neděje pubertou nebo se moje vlasy dovyvinuli? Nebo pomohla levná kosmetika?

Zajímavá 0 před 2477 dny Sledovat Nahlásit

Odpovědi
Nikyvds

nám všem, když jsme děti, se nám změnej vlasy, naposledy asi ve 3-4 letech.. když používáš ty přípravky, ty na tom maj velkej podíl, puberta za nic nemůže

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek