Rokio

Vlastníte Bibli? Pokud ano, přečetli jste ji celou?

Já Bibli nemám, ale mám aplikaci, kde mám osekanou Bibli a část jsem přečetl.

Nejlepší odpověď
orwell

Mám, přečetl.

Další odpovědi
Drap

Ano a ano.

Kepler

Nikdy jsem ji neměl, ale párkrát jsem nahlédl do Bible rodičů. Nezaujala mně.

aliendrone

Ano, mám jich několik vydání a četl jsem ji důkladně. :)

Schluker

Nemam, ale precetl jsem ji celou.

autacek

Není bibe, jako bible.

paul1

Manželka má, několikrát jse se do ní díval, ale celou jsem nepřečetl (zatím).

Roman71

Ano, tištěná i elektronická vydání. Dodnes přečteny několikrát, stále čtu a porovnávám. Tohle Dílo (záměrně psáno s velkým „D“) nikdy neomrzí!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.