LůcaDůcaPůca

vlasová maska s keratinem a lanolínem

Dobrý den. Slyšela jsem že existuje nějaká maska s keratinem a lanolínem která vydrží až půl roku a opravdu jsou po ní krásné vlasy. Googlovala jsem ale našla jsem jen brazilský keratin a to není ono protože ten nevydrží tak dlouho jako tohle. V kadeřnictví to prý stojí hodně ale lze to koupit a použít i doma. Nevíte náhodou co by to mohlo být za masku a nemáte s tím někdo zkušenosti ?

Odpovědi
Adriana K

Ahoj,
znám pouze jednu masku na vlasy, která obsahuje keratin i lanolin a je prodávaná u renomovaných kadeřníků. Jedná se o masku Salerm Hi Repair od španělského výrobce Salerm Cosmetics. Maska Hi Repair ochraňuje buňky před stárnutím a zabraňuje vzniku volných radikálů, které degenerují buňky a způsobují jejich stárnutí. Ale nevím jestli je to, co hledáš … o žádné jiné s keratinem a lanolinem jsem nikdy neslyšela 🙂

Zdroj: http://www.in­hair.cz/salerm-hi-repair/85-salerm-hi-repair-maska-pro-poskozene-vlasy-8420282010597.html