Anife

Vlasová kosmetika- termoochrana

Chtěla bych vás požádat o doporučení přípravku na žehlení vlasu, aby vlasy neslepoval, nemastil, chránil a nejlépe aby měl i antistatický účinek. Byla bych ráda, kdybyste měli s přípravkem osobní zkušenosti. Předem děkuju za rady

Odpovědi
anonym

Pouzivam Schwarzkopf Got2b Straight on protecting Straigntening spray (fialova lahvicka s oranzovym vrskem), jsem s nim velmi spokojena a vydrzi celkem dlouho…

Sonka Pop

Čauko všem :) Mám na vás dotaz. Mám docela problematickou pleť a už nevím, co by mi na to mohlo moct. Než navštívím dermatologa, tak jsem si říkala, že bych zkusila ještě mořský kolagen. Slibuje docela zajímavé účinky https://www.co­llalloc.com/cs. Co myslíte? Je to účinný přípravek? A má s ním někdo zkušenosti?