Vl. Burián v jednom filmu prohlásil: to byl takový krut, že když se řekla voda, tak to u huby zmrzlo. Co by řekl dnes?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PsGGNSqFpgw

50 vteřina!

Nejlepší odpověď
gecco

Dneska by řekl, že než si si stihnul čerstvě natočenýho píva loknout, vypařilo se…
😉
Případně – že se vypařovalo rovnou ze sudů…
😉

Další odpovědi
marci1

Bylo takové vedro, že skupina „Kabát“ se musela přejmenovat na „Tílko“ ! Nebo : Bylo takové vedro, že mouchy padaly za letu k zemi ! 🙂

kapka

Dnes? Jako přímo dnes? No, pokud by se chtěl zalíbit mládeži, tak by dnes řekl: „Je mi vedro jako p*ča!“ :D

Jinak se omlouvám, asi úplně nechápu otázku. V ukázce použil pro pobavení diváků nové slovo „krut“ spojením dvou slov „krutý mráz“. To je jasné. Proč by to měl říkat jinak? :O :))

bolak

Stupně zimy:

  • 18°C Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky.
  • 10°C Obyvatelé helsinských činžáků vypínají topení a Rusové pěstují kytičky.
  • 2°C Italská auta nejdou nastartovat.

0°C Destilovaná voda zamrzá.

  • 1°C Dech se stává viditelným. Rusové jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo.
  • 4°C Pes se ti snaží nacpat do postele.
  • 8°C Bezdomovci vlézají na noc do krabic.
  • 10°C Francouzská auta přestávají startovat.
  • 12°C Politikové začínají mluvit o bezdomovcích.
  • 15°C Americká auta nejdou nastartovat.
  • 18°C Helsinští nájemníci zapínají topení. Obyvatelé Havaje už zmrzli.
  • 20°C Dech se stává slyšitelným.
  • 21°C Pokud vůbec dostaneš psa na vyčůrání ven, musíš ho potom ukopnout.
  • 22°C Bezdomovci si berou dvě krabice přes sebe.
  • 24°C Německá auta nejdou nastartovat.
  • 27°C Pes zkouší vlézt ti pod pyžamo.
  • 29°C Švédské automobily přestávají startovat.
  • 32°C Bezdomovci zmrzli a jsou v krabicích stohováni za městem.
  • 33°C Žádné normální, ani ruské auto už nejde nastartovat.
  • 38°C Rusové si zapínají vrchní knoflíky u košile.
  • 43°C Ruská auta nestartují už ani na vodku.
  • 50°C Auto se ti snaží nacpat do postele.
  • 60°C Obyvatelé Helsinek zmrzli. Tuleni opouštějí Grónsko a stěhují se na jih.
  • 70°C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuzněcku organizuje přespolní orientační závod na zahřátí.
  • 75°C Santa Klaus opouští polární kruh.
  • 120°C Alkohol zmrzl. Rusové jsou nas*aní.
  • 268°C Hélium zkapalnělo.
  • 273,15°C Absolutní nula. Ustává pohyb elementárních částic. Rus,žužlaje zmrzlou vodku, připouští, že je pořádná kosa.

zjentek

to je těžký představit si, co by asi řek, třeba: to byl takovej hic, že když se řekla voda, tak se to od huby odpařilo ..a když se řeklo zmrzlina, tak jsem se v divadle rovnou udělal ;q

anonym

Bylo takové vedro, že padaly mouchy za letu.
Bylo takové vedro,že češi přestali nosit fusekle.

střevo

ty vole mě neska říkal doktor Chocholoušek Jeníku nepiš to s tím Havlem že na něj serou mouchy ale já to napsal
vo tom ryšavým vopilcovi…
teď za to pudu do basy
vodsedim si zase desítku na Ruzyni

gecco

Marci – Kabát → Tílko…
;-DD
Ještěže ne Kabát → do naha…
😉

marci1

Ad „gecco“: Už jen to slovo kabát, vyslovit nebo napsat je v tom dnešním vedru nad lidské síly. Voda, voda, voda … ! Už ses z té ranní jízdy vzpamatoval ? 🙂

gecco

Piju čtvrté pivo, foukám na sebe ventilátorem a ´sedím´ na namražené ´vložce´ do autolednice…
A mohl bych na ´pastvě´ dobytku nahradit liz i napaječku současně…
😉
Ale jo – jinak to jde…
😉

marci1

To je od Tebe hezké, že šetříš vodu (když je jí tak málo) a místo ní piješ pivo ! Piji vinný střik s ledem a taky výborné. 🙂