1popelka1

Víte, že Velká Británie uznala 2. října 2010 nové náboženství?

O které náboženství jde a jak by se dalo charakterizovat?

Nejlepší odpověď
annas

Velká Británie uznala druidismus oficiálním náboženstvím.

Druidismus považuje za nejvyšší instanci přírodu a uctívá zejména Slunce a Zemi. Praktikování tohoto náboženství zahrnovalo i řadu magických rituálů. Současní příznivci zdůrazňují zejména ochranu životního prostředí.

Zdroj: http://www.me­diafax.cz/zah­ranici/3105860-Velka-Britanie-uznala-druidismus-oficialnim-nabozenstvim

Další odpovědi
ten který je

Uznala tzv.Druidismus.Toto náboženství se zakládá na uctívání přírodních sil a uctívali ho již staří Keltové.