Avatar uživatele
Pájo

Víte, že řada potravinových doplňků je vhodná pro děti od 3 let, ale není vhodná pro těhotné a kojící ženy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Deli, Wang, MA-SU-KA před 4582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano

vím to

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Ano

A co má být?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Ano

A to nejen potravinové doplňky, ale třeba taky kapky do nosu na rýmu! Existují jedny, které jsou vhodné pro miminka od 6 týdnů, ale v těhotenství se nedoporučují! Šílela jsem z toho, bylo mi vysvětleno, že se v těle mohou měnit na látky, které mohou být plodu potenciálně nebezpečné.
Nebo je průzkum proveden s ohledem na miminka, ale už by bylo příliš drahé testovat vliv na nenarozené děti, takže se tam radši napíše, že to není vhodné pro těhulky.

V prvním těhotenství jsem to pečlivě a striktně dodržovala. Stejně je dcera alergik-astmatik-atopik.
V druhém těhotenství jsem nebrala žádné léky, které by mohly vyloženě škodit, ale zda si v případě potřeby kapnu do oka či nosu, to jsem fakt neřešila. Večer jsem se šla projít do polí za ves a bylo mi dobře – a druhá dcera je pohodová a zdravá.

Nic se nemá přehánět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pájo

A než se do mě pustí další :) přiznávám!, nevěděl jsem, že některé ALOE VERA GELY smí i těhotné a kojící ženy. Sypu si popel do zbytku vlasů…

před 4582 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

To je malé rýpnutí do arygnoc
..nevěděl to ;)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pri-uzivani-potravin-doplnku-aloe-vera-gel-po-ranu-na-lacno-jak-dlouho-potom-se-jeste-nema-jist

před 4582 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

… prosím, prosííím .. :D ..přišlo mi, že rýpnul první on do mě!… taky nemůžu vědět všechno ;)…a taky to tak nemusel vůbec myslet…nic ve zlém, vidím to na smír a dýmku míru.

před 4582 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak každý nemůže vědět vše, já to vím, jelikož jsem několikanásobná matka,,:-),,
A mně samotnou kolikrát překvapí, kolik je věcí, co ještě nevím,,:-(

před 4582 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek