Avatar uživatele
Lucijej

Při užívání potravin. doplňků (aloe vera gel) po ránu na lačno, jak dlouho potom se ještě nemá jíst?

Doplňuji:
Díky za odpovědi. Já beru aloe od ProVery, kterou můžou i těhotné, protože neobsahuje antrakinony :)
Jen mi nebylo jasné – užívání před jídlem, o jak velký časový interval jde :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Gorbell, Pájo, Wang, prkýnko před 4577 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Pokud se nepletu, tak se užívá před jídlem a není třeba po něm dlouho být na lačno (třeba více jak 30 min.)

Doporučené dávkování

Dospělí:
3× denně 30 ml nejlépe před jídlem.
Děti od 3 do 13 let:
3× denně15 ml nejlépe před jídlem.
Doplňuji:
Bacha, není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wang

arygnoc
On je rozdíl mezi 3letým dítětem (s téměř vyvinutou imunitou a plodem, který nepřímo používá „jen“ játra matky.

Jak Lucijej doplnila, některé jsou i pro těhotné (tzn. ne všechny – Blue Nature např. není)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Přírodní doplňky stravy se většinou užívají na lačno 30min.před jídlem.Pokud je berete i v průběhu dne,tak 2hodny po posledním jídle a za 30min.se můžete najíst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

pájo:

tak těhotné ženy to nemůžou, a trávit s tím děti od 3 let lze?

hm, hm, …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pájo

To arygnoc:

Malé doplnění pro arygnoc-a, když už mě tu popotahuješ:

Výrobce potravinového doplňku nemusí prokazovat účinnost svého preparátu (na rozdíl od registrovaného léčiva – a to klinickou studií), ale MUSÍ doložit – u státního hygienika ČR – že jeho doplněk stravy NEŠKODÍ zdraví.

Není příliš běžné dělat testy na těhotných ženách u léků, natož u potravinových doplňků (studie jsou velice finančně nákladné)… proto nemají potřebné schválení pro tuto skupinu lidí. Není nikde prokázáno, že ne/škodí plodu a proto se jednoduše nedoporučuje ženám těhotným.

před 4577 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

O.K. to je jiná, to je v pořádku.

před 4577 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek