briketka10

Víte proč je rok přestupný ?? co takhle malý zábavný testík ??

http://aktual­ne.centrum.cz/blo­gy-a-nazory/komenta­re/grafika/2012/02/2­8/proc-je-rok-prestupny-aneb-znate-kalendar/
Doplňuji:
já měla taky 4/10 ale nic si z toho nedělám něco bylo pro mě těžký 🙂

Nejlepší odpověď
www

Testík se mně nezobrazil správně, ale vím.
Aby se máš, lidský kalendář sladil s astronomickým, přesnějším. 😁
Doplňuji:
Oprava:
.. náš..

Další odpovědi
Drap

Uplně vše dobře, některé jsem ale hádal. Zkrátka měl jsem kliku a narostlo mi sebevědomí.

akvidzerp

:) to je hodně těžký,sem mněl 4 dobrý z deseti a to sem si tipoval dost

štamgast

7/10, zajímavý testík.

hanulka11

pro mě dost těžký – 8 z 10

tom004

9/10.Ruská revoluce je pro mne zkrátka tabu 🙂