Miroslavst

Víte kdo oslaví narozeniny 19. srpna?

Neřeknu. Já to vím a nepovím.

Nejlepší odpověď
aramah

Tak už snad jenom(Miroslavst?)

Další odpovědi
Jahoda

V tento den mám narozeniny já, Miroslave 😉

PostApMan

Česko
1674 – František Maxmilian Kaňka, český barokní architekt – ( †14. července 1766)
1938 – Věra Galatíková, česká herečka († 21. prosince 2007)
Svět
1631 – John Dryden, anglický básník († 12. května 1700)
1871 – Orville Wright, průkopník letectví († 30. ledna 1948)
1909 – Jerzy Andrzejewski, polský spisovatel († 19. dubna 1983)
1921 – Gene Roddenberry, americký scenárista, tvůrce TV seriálu Star Trek († 24. října 1991)
1939 – Ginger Baker, anglický bubeník, člen skupiny Cream
1946 – Bill Clinton, 42. americký prezident
1951 – John Deacon, anglický hudebník, člen skupiny Queen
1952 – Jonathan Frakes, americký herec a režisér
1960 – Jožef Školč, slovinský politik
1969 – Matthew Perry, americký herec
1973 – Marco Materazzi, italský fotbalista

…trefil jsem se, to jsou všechny co jsem našel, že maj narozky 19.srpna?

anonym

já vím akorát kdo umřel, Ladislav Fuks-spisovatel

iceT

treba cenek adamec,strelec 3.pluku,zemrel v jekaterinbur­gu,ale to se asi neptate,to byste jinak formuloval otazku. napada me mathew perry(pratele) a pak uz jen vy.

tomash

Já vím třeba o Billu Clintonovi, svojí tetě…

Miroslavst

Počkej buraku až na tebe příjde řada v dubnu, tak to taky prásknu :D

anonym

já vím já to tam našla ale neřeknu

anonym

já hádala ženský protože Miroslavst by u chlapú nedělal takové drahoty na vás to práskne hned

Miroslavst

buraku NIC NEŘÍKEJ! a jinak je to v odpovědích :D

anonym

já to uhodla měla jsem jí v těch jménech a za okamžik řeknu kolik

anonym

zeptam se má ted 21?

Miroslavst

kdeže.

PostApMan

Počkat počkat, dle nápovědy víme kdo to je, teď se budem snažit uhádnout kolik ? Tak jo…tak ne vůbec netuším.

anonym

PostApMane ty nevíš že ses narodil?

PostApMan

Že jsem se narodil to vím, kdy to taky, jen jsem si chtěl rejpnout že jsi mě nedala do seznamu možných adeptů..:(

PostApMan

Jahoda má narozky ???

Miroslavst

sem řek, že to neřeknu
ale napovím:
http://img.na­dapenny.com/t20/102­28/nadap151217637­200230.jpg
a vím kolik, ale to už fakt neřeknu :D

Miroslavst

malá nápověda:
http://img.na­dapenny.com/t20/102­28/nadap150921569­500232.jpg

anonym

Re-hu,Jahoda,Annas,Led,Zaj-Po,Kropítko,I­ceT,Aranah,Bu­mík,Panenka,Bub­ča,

Miroslavst

je tam. ta osoba.

PostApMan

Jakto, že nejsem v tvém seznamu já?

Já je mám vlastně o den později – slezte mi z toho vedení.

Miroslavst

stále nic.
a všichni .. znáte (neřeknu to slůvko ho, ji)

PostApMan

Jako někdo z nás má narozeniny ? ..nebo nědko koho všichni známe?…řekni to, tohle mě níčí :D

PostApMan

Snad si tady někdo přečte, ale neukamenujte mě, ale v 19.55 jsem vyplýtval poslední paleček – takže jen aby mě nikdo nepovažoval za sysla :D

anonym

popošoupni se stojíš mi na vedení,nikdo-jakože nikdo neuhodl nebo nikdo jakože-nikdo je nemá?

PostApMan

Sem dvakrát nepobral…jak si nabádala k tomu pošoupnutí tak si někdo stoupnul na to moje..nevadí, tak co Miroslavste, kdo je teda má ?

anonym

mirku to zkoušej na slovenske straně položit otázku a vifičet já porá čekám co to bude

Miroslavst

Zatím nikdo a postapmane v seznamu není :D

anonym

IceT Miroslavst má narozeniny 19 července

anonym

to neplatí PostApMan gogluje

PostApMan

Google nejlepší přítel člověka :)

Miroslavst

Tomash:
Bill clinton je tvoje teta?

PostApMan

Taky mi to tak vyznělo :D :D