manon

Víte jaký nejdrsnější výraz použil lump ve filmu Winnetou?

:)
Doplňuji:
Quentos: Já zaznamenala ještě jiný :) Podobně drsný. Napíšu zítra v diskusi, pokud nikdo nic nepřidá.

Nejlepší odpověď
quentos

pokud se dobře pamatuju – „pse“? ;{)>

Další odpovědi
pizlicka

smradlavy skunk?
Doplňuji:
manon,oni slovama setrili,za ne hovorili kolty 🙂

osamělývlk

Kojote? 🙂
Doplňuji:
Nebo „čubčí synu“?

manon

Já si všimla, že ve chvíli, kdy se situace vyvíjela kriticky nedobře, řekl „proklatě“ :)) To mne dostalo a moc se mi to líbilo :) Ovšem hned jsem si vybavila, jaké výrazy by zloduch (ba i klaďas) použil v té samé situaci ve filmech dnešních a v realitě :))

quentos

jj, to je o fous lepší než to, jak dnes s oblibou překládají ve filmech anglické „damn“. Překládají to totiž houfně jako „k čertu“ – už jste někde slyšela, že by tohle někdo v reálu někdy řek? Takhle se kleje jenom ve filmech :{DD>

manon

:) Nevšimla. Můžeme si tykat?

manon

*neslyšela jsem chtěla říct místo nevšimla :)

quentos

jj :{)> jasně