bolak

Víte, jakou máte krevní skupinu?

Jak jste se ji dozvěděli?

YlesMoyles: Nejseš jediný, já to taky nevím
Frogman: to je jedno, mínus a mínus dá plus

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jo

Ano vím, mám jí napsanou v průkazu dárce krve.

Další odpovědi
gecco

Jo

Jo, vím…
Zajímal jsem se o to…
😉

Agneta

Jo

Mám modrou:DDD

Alesh

Jo

Jako příležitostný dárce krve jsem to zjistil. 😉

anonym

Jo

Modrý portugal…

marci1

Jo

Samozřejmě, i když v potřebě náhlé transfúze krve lékaři stejně krevní skupinu zjišťují. 🙂

Drap

Jo

Od lékaře při darování krve.

KARI05

Jo

Mam skupinu A to musia vědět jakou mas skupinu krve

Frogman

Jo

Vím, ale jestli je to + nebo -, to můžu jen hádat. :DD

anonym

Jo

Dávám krev, je to na kartičce i na žlutém lejstru.

BANAN93

Jo

mám 0+ dozvěděl jsem se to u lékaře

aneeeeeett

Jo

B- , kdysi jsem se na to zeptala mamky, je dobré to vědět :)

Luxx

Umím si to představit

myslím, že 0.. ale nevím jestli + nebo –

radši se přeptám doktorky, ta by to mohla vědět

Emefej

Jo

anonym

Jo

Modrá je dobrá, žlutá je krutá, ale moje krev je rudá / B Rh-/

Nechápavé

Jo

pucipuci

Jo

Klaproth

Jo

Bezvliv

Jo

YlesMoyles

Ne

Asi jako jediný to nevím :D no..budu si to asi muset zjistit :))

talka

Ne

turbo085

Ne

Muffz

Ne

Nevim. Kdyz jsem byl na krevnich rozborech, ktere tykaly cholesterolu, cukru, tuku atp., tak jsem se ptal, jestli mi muzou rict i krevni skupinu (je to ve stejnem testu zjistene samozrejme). Lekarka mi rekla, ze na to nema pravo, ze si mam zajit na specialni odber jen na zjisteni krve, a to me vyjde na 1000,–. Tak jsem si rekl, ze se bez toho obejdu.

anonym

Jo

Piitrs

Ne

lota

Umím si to představit

Ano, věděla jsem to, kdysi. Ne, už jsem to zapomněla.:-(

anonym

Jo

vím jakou mám, ale nevzpomenu si, musel bych se kouknout do průkazu dárce krve

Brozma

Jo

Měl jsem to jako údaj v žákovské knížce když jsem byl na základce

GM

Jo

bolak

Muffz: to je zajímavý že to pojišťovna neproplácí, když by to mohlo zachránit životy..