Miroslavst

Víte jak zvětšit písmo?

Nyní mě zaujala odpověď buraka, proč chtěla psát capslockem. Že by viděla lépe na písmenka.
Hanko, víš že písmo pokud používáš mozillu zvětšíš stiskem kláves ctrl + a do původní podoby vrátíš ctrl 0 ?
Nevíte někdo jak to funguje u jiných prohlížečů?

Nejlepší odpověď
Marvan

CTRL + kolečko myši

(to de všude)

Další odpovědi
anonym

jo já na to přišla a s mou šikovností jsem jedno pismenko měla přes celou obrazovku,dalši hodinu mi trvalo než jsem to dala jak patří

mosoj

Úplněně logicky v IE Ctrl + zvetšit a Ctrl -
zmenšit.

alexandra

Já jsem si teď koupila ještě k počítači malý Netbook,a tam když píšu č.1,tak musím zmáčknout Shift,jenže já občas omylem zmáčkla ctrl a najednou jsem měla písmena velké jak kráva a nevěděla jsem proč a jak zpátky.Teď už teda díky Miroslavovi vím jak zpět.Díky

kapka

V Opeře je to jde ctrl + -, případně mám vpravo dole ještě napsáno Zobrazení 100% a můžu si to dát na víc nebo míň procent, když na to kliknu a nastavím.

fira

Mozillu to mi nic neříka ale Godzila to je asi něco jiného že?