hubickova

Velikost písmen na Seznamu a taky na hlavní stránce

Jak zvětšit písmo na hlavní stránce Seznamu,ale ne stránku,to vím,jak na to.Potřebuji zvětšit vrchní lištu a taky tu spodní.Když si zvětším stránku,ty lišty jsou pořád malinké.A taky jak zvětším ikonky na obrazovce,která mi naběhne ihned po spuštění Windowsu

Odpovědi
Bedy

Obecně doporučím zvětšit písmo ve Windows – klepněte na ploše pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Přizpůsobit – vlevo v liště pak klikněte na možnost Upravit velikost písma (DPI) a tam si zvolíte možnost Větší.

Do rozlišení obrazovky bych nechodil, řada monitorů je dělaná na určité rozlišení, na osattních nemusí fungovat úplně bezvadně – týká se to hlavně LCD monitorů.

Klára K.

Myslím, že to ze Seznamem by mělo být někde v nastavení stránky, a ikonky na ploše zvětšíš tak, že klikneš na plochu pravou myší a zvolíš „přizpůsobit“ a tam by mělo být nastavení velikosti ikon.

bolak

Pokud ti připadá všechno na obrazovce malé, tak už nejde o seznam nebo o internet ale o nastavení zobrazení, čili o Windows. Neuvádíš sice jaký Windows máš, ale když klikneš pravým tlačítkem na plochu a vybereš Vlastnosti nebo Rozlišení obrazovky, tak tam se dá lecos nastavit.

Buď můžeš zvětšit písmo v celých Windowsech, nebo můžeš změnit (zmenšit) rozlišení a všechno potom bude vypadat větší, včetně lišt, a nebo můžeš si můžeš nastavit každé písmo individuálně, zvětšit písmo u ikon na ploše, zvětšit velikost ikony, a to všechno zase v těch Vlastnostech (zobrazení), ale nejdřív musíš napsat co máš vůbec za systém.