Víte, jak se jmenuje osobnost, kterou používám jako avatara ve svém profilu?

Pokud ano, tak jste její příznivci, či snad ještě více? 🙂

ovlivnila vás nějak tahle móda?

Nejlepší odpověď
anonym

Andrew Fletcher – Depeche Mode.

Další odpovědi
marci1

Trochu mi to připomíná Dave Gahana, ale obrázek je moc malý. Móda mě ovlivnila, černou barvu jsem nosila hodně dlouho. 🙂

cochee

Pravdu má marci1, je to Dejf Kahan. Z Fleče vlevo od něho a z Martina Hoře napravo je vidno jen půl xichtu. Původní fotomotiv (originální foto je asi tíže dohledatelné) ve Zdroji. Za mě OK, chlopi zrajou jak víno, nemusel jsem období Gahana-Ježíše. Móda mě neovlivnila, já chodím nejraději v pytlech od brambor.

Zdroj: http://images2­.fanpop.com/i­mages/photos/5200000/­DM-wallpapers-depeche-mode-5297310-1600-1200.jpg

redy

Chtělo by to větší foto, nemám ani tucha, co je to za frajera 🙂

quentos

Ne, protože takhle dneska vypadá kdekdo.

Drap

Netuším a je mi to jedno