zjentek

Víte jak přesně se spouští ten mechanismus, kdy žena takříkajíc „teče“?

To by mě taky hodně zajímalo. Jde to třeba i bez pohybu? Třeba jen výřečností? Nebo jinak? Názory? Bo já tohle umím spustit asi jen při tanci a ten při setkávání vždy není dost dobře možný. Tak se ptám…

Odpovědi
JežíšKristus

Stačí zmínit, že jsi zlatý na Odpovědích… 😉

zjentek

ježíš ale nemám v plánu „je rozplakat“, ať otázce správně rozumíš.

Taková už jedna byla dokonce i tady na odpovědích. Dodnes mne tato hyena tajně stalkuje (myslí si, že je v tom dobrá) a stále necítí, co by chtěla. Chjo, má to tak těžký všechno.. );

zjentek

Kategorii charisma ani nic podobnýho jsem nenašel.