Drap

Víte co vše můžete chytit v přírodě ? /test /

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/gra­fika/2012/04/0­6/test-co-muzete-chytit-v-pridode/
Doplňuji:
Devět správných, faktem ale je, že se pohybuji hodně často po lese , takže za a léta již člověk určité věci zná.

Nejlepší odpověď
anonym

Sympatický testík. Nejvíc mne pobavil had, po jehož kousnutí určitě vzteklinu nedostanu. Díky.

Další odpovědi
Illines

Priroda neni na vine,je to jeji obrana.I horsi muzes chytit ,treba od lidi,coz se dnes vyskytuje casteji jak od prirody.

anonym

Aids – Kelišová: Toť, abych tam ještě chytla nějakej ten AIDS, na starý kolena.

WeeBear

Rovná polovina, popravdě jsem se nejvíce podivila nad odpovědí u uštknutí zmijí, měla jsem za to, že rána se má v prvé řadě hlavně zaškrtit.
Každopádně velmi zajímavý testík.

briketka10

teď nevím co byla ta první tu jsem neuhodla jinak pěkný testík :DD

iceT

7 z deseti správně,a fakt bych chtěla vidět vzteklého hada.:-)

redy

Znalosti uspokojivé.
No, to abych ani nevycházela z baráku:)

jendahun

Tak tady jsem dopadl lépe než u toho sex testíku.10/10.To tam nebylo vyjmenované ještě všechno.Ženské tam mohou přijít i k jiné úhoně.