Danina65

Víte, co je na fotce?

Při přepravě dodávky jsem tohle uviděla a nedalo mi to nezeptat se.Odpověď je trochu morbidní, jde o součást drtiče kafilérní suroviny( fi MONTS s.r.o.).
Děkuji za odpovědi, mně to nepřipomínalo vůbec nic.

Nejlepší odpověď
mzm

Podle bočních výběžků bych to tipnul na rozmělňovací nástroj z papíren. Něco podobného jsem viděl, ale v menším. Celé se to točilo z poloviny ponořené do vody výběžky nabíraly a trhaly do téhle vody házený sběrný papír a těmi dírami na boku mohla teoreticky odtékat kašírka na další zpracování.

Ale jestli je to opravdu tak, nezaručím.

Na turbínu mi to přijde málo „lopatkovité“, takové moc rovné.

Další odpovědi
zjentek

A mně to přijde jako vrták do pekla + nástavce, kdyby to bylo hluboko!

mosoj

Mohl by to být talířový filtr typu (Schenk).

pentoda

Fotka není moc detailní, ale tipuji na rotor nějakého generátoru / turbíny......

Klaproth

Rotor turbíny či kompresoru?

Medulka.013

Dobře, tak odpověď už známe. Ale co je na tom morbidního?