Víte, že nejúspěšnější zemědělci jsou Němci?

http://www.jpeg­.cz/obrazek/e­AsC
Barbakane,že jsi to viděl před 14 dny,je tvoje mínění,ale Merkelovou to nezmění.

Nejlepší odpověď
anonym

Proč vkládáš fotky starého data. To jsem viděl snad před 14– ti dny?

Pokud mne zrak a paměť neklame, tak dojnice na obrázku je plemena Jersey a nejsem si jistý, jestli se chová i v Německu.

Další odpovědi
AmazedWolf

To jsem už viděl. Kéž by tu krávu chtěl někdo zastřelit. :(

xxx3

Jistě, zato kdyby v Evropě ukazovali směr Češi (a jejich hvězdná politická sestava, která plně odpovídá obyvatelstvu), všichni by se měli jistě o mnoho lépe.....