hapiky

Víte, co dělat či nedělat, aby mozková mlha neměla šanci?

I tady na těchto stránkách.

Nejlepší odpověď
Outsider

Kvalitni, pravidelny spanek, malo stresu, pitny rezim a zdrava strava…

Další odpovědi
aliendrone

Možností je MNOHO, ne každá je ovšem všeobecně pro každého vhodná. U spousty jedinců jako nejlepší vidím tuto variantu: https://plzeno­viny.cz/wp-content/upload­s/2019/10/sibe­nice.jpg nebo její funkční ekvivalent. ;) :D :D

zjentek

Ne!

orwell

Jedna přiměřená a dobře mířená do hlavy dělá divy. To se obvykle člověku hnedle rozsvítí. To věděli a používali už staří pedagogové v minulosti. Z pohledu současné vědy to chce prý kvalitně spát, cvičit (alespoň jako králíci z klobouku), zdravě se stravovat a modlit se! Aspoň tak jsem to já pochopil :)
https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/clanek/moz­kova-mlha-neboli-zamlzeni-mysli-muze-jednou-za-cas-potrapit-kazdeho-40251564

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

outsider>>> JJ, hlavně ta stravá zdrava, pěstí zleva, dlaní zprava! ;) :D :D

zjentek

Aliene, myslíš, že problémů nás pozemšťanů zbaví, amputace hlavy? tak to sorryjako, ale teď tě MUSÍM citovat: „S ohledem na fakt, že NELZE spolehlivě vyloučit ze hry entitu zvanou BŮH, nemá smysl možnosti osudu lidstva ani rozebírat“, …abys náhodou nerozporoval vlastní názor! (; D; D;

Osud lidstva zde chápu také jako osud každého jedince, včetně nás s šedou mlhou mozkovou (;

aliendrone

zjentek>>> Žádný rozpor v tom NENÍ. Lidstvo je druh „Homo sapiens sapiens“, česky „člověk rozumný rozumný“.
Tak a teď upřímně řekni, KOLIK znáš LIDÍ, tedy entit splňující alespoň JEDNEKRÁT v názvu dvojnásobně vyslovené kritérium? HA!
NWM co jsou ti zač ti zombíci kolem nás, umí mluvit, resp. papouškovat co se jim napíše/řekne, vypadají jako lidé, ale jisté je, že podmínky DVOJNÁSOBNĚ vyslovené v názvu druhu nesplňují ani desetiny, Tolik k osudu lidstva. ;) :D :D

zjentek

No JE v tom rozpor. Když si hodím tu smyčku z obrázku, je možný, že tou svou „MLHOU“ pak budu trpět ÚPLNĚ STEJNĚ, jako jí trpím teď a tady! BO NELZE spolehlivě vyloučit entitu zvanou Bůh, chápeš? No asi jo, kdyžs to napsal! Přemýšlím, ne? (; D; D;

aliendrone

zjentek>>> NNN! Jednak šlo o LIDSTVO (viz poslední souvětí tvého přechozího příspěvku) a ty jsi sňatkově unterwassermannský NELIDA (co nemá soucit se svými obětmi), to ví každý. Mlha kterou trpíš má čistě prozaický původ – zamlžily se ti oči po ztrátě Emmičky, kondolovat nebudu. A co se týká BOHA, tak těžko prorokovat jakoukoliv možnost, je to záležitost zcela mimo chápání. ;) :D :D

Navíc >
Aliendronus 22:14–16
A Bůh popatřiv na zjentkulusovo bídné počínání
povolal archanděly Zošklivula, Zvadňula a Uschňula řkouc:
„Tak jak on za živa, tak jemu po smrti!“
Jděte a vykonejte pomstu moji!

Už chápeš, že „nějaká mlha“ v tvém případě vlastně není žádný problém? ;) :)

zjentek

To by mě teda zajímalo…