Kazatel

Víte čemu se dřív říkalo tečka? A kolik teček bide třeba dostat ve spojení s covidem?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Tečka za covidem? Politici a na ně nalepení experti předstírají, že mají covid pod kontrolou. Nějak to nevychází, tak aspoň zakleknou na obyvatelstvo. Musí to vypadat, že se o lidi starají, i když pravý opak je pravda. Oni nechtějí, aby tohle šílenství skončilo.

Další odpovědi
ten který je

Dostat tečku mezi oči dříve znamenalo dostat pěstí.Jinak tečky budou pokračovat do nekonečna a přítrž můžou učinit pouze lidé sami.

zjentek

Diakritickému znaménku.

Co čtyři měsíce tečka do ramene až do smrti. Čím mladší člověk, tím více teček před sebou!

HODNĚ ŠTĚSTÍ všem tiše sdílejícím očkování.

Nejhorší, že ty, již tomuto svinstvu vládnou, má drtivá většina lidstva JEŠTĚ I NYNÍ (PO VŠEM CO ZAŽÍVAJÍ, VŠECH ZKUŠENOSTECH) za výplod fantazie či konspiraci. );