zjentek

Vítáte, že spravedlnost existuje?

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Depp+vyh­r%C3%A1l+soud&oq=Dep­p+vyhr%C3%A1l+sou­d&aqs=chrome.­.69i57j69i60.4831j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Kdo ví něco o násilí a podstatě ženy, taky ví, o čem píši. (A ne, nejsem provokatér, jsem jen enormně upřímný.)

Nejlepší odpověď
Disraeli

To bylo docela jasné. Jako verdikty soudů jsou často na hlavu, ale tady byl takový výsledek dost očekáván. Deppova strana měla navíc snad ve všem navrh a Heard byla usvědčena ze lží, pomluv a manipulace – v podstatě několikrát už během procesu, její tým neměl nic, to s čím se zpočátku oháněla, bylo záhy vyvráceno a pak to bylo z její strany celé postavené jen na nesmyslných výpovědích a výsleších, které nikam nevedly a byly spíš komické (protože její právníci prostě nic neměli – ani mít nemohli, když je vinná a sama se do toho zamotala).
Navíc by ti lidi (doslova všichni tam, včetně soudkyně i poroty), museli být idioti, kdyby neviděli, jak strašně ta herečka přehrává… z toho mají prču všichni, co to sledovali (protože to bylo živě vysíláno) – spousta z toho se stalo virální.

Další odpovědi
hapiky

Kdyby existovala spravedlnost, tak by měl Putin už dávno viset jako Mussoliny.

alik360

Putina nemá většina ráda jen se ho bojí. Ale Hitler pouze využil že Němci si připadali podvednutí. Tak si přestav, že žiješ v chudobě a vyčítáš to celému světu, a najednou ti někdo slibuje že se budeš mít skvěle a další blbosti. To prostě nemůžeš srovnávat.

zjentek

Hapiky, a kde by měl viset? Vždyť národ jej miluje.

Nepodsouvat zločinné NATO do Ruska prosím. Projevit trocha všeobecné empatie/nestran­nosti by neškodilo. Motto „zabij bobra, zachráníš les“ nikde nepracovalo.

hapiky

Hitlera také Němci milovali. Ty nechápeš, že jsou zblbnutí?
„Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“ (Adolf Hitler).