Tw!st

Viděli jste už film „Deadpool“?

Co na něj říkáte? Dnes už se dá stáhnout v super kvalitě (Blu-ray) na Hellspy: http://www.he­llspy.cz/dead­pool-2016-new-hd-telesync-v2-x264-cpg-cz-tit-v-obraze-super-akcni-mkv/39447316?­d=6fd96b je to celkem pecka film, na Hellspy jsem si kdysi poslal jednu SMS a už přes ni stahuju tak 11. film.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. neviděl a ani po tom netoužím

Další odpovědi
JájsemRaibek

Koukám, že děláš přímo reklamu na webovou stránku stahování filmů.
Kolik ti platěj?
A mimochodem, proč si film stahovat, když se na něj můžu podívat online a navíc tento film jsem asi před dvouma dnama spustil a asi po 2 minutách zavřel, protože to je děsná krávovina.

Mc Merkurion

… k té druhé části otázky:
>>> proč platit na Hellspy,když jinde se dá stáhnout zadarmo? reklama je tady zakázaná … zapomněl jsi dodat,kolik tě ta sms stála …

Lamalam

Neviděla. Přicházím o hodně?