Petrian

Viděli jste nekdy UFO?A povedlo se ho nekomu i vyfotit nebo natocit?

Nejlepší odpověď
Džanička

UFO jsem nikdy neviděla, nenafotila ani nenatočila, ale chtěla bych ho vidět, protože na mimozemšťany věřím.. Ale ne jako na zelené mužíčky s velikýma očima, ale prostě jako že to jsou lidi jako my všichni, třeba jsou normálně mezi námi.. Není přeci možné, že jsme v celém vesmíru jen my.. Třeba je někde jiná planeta kde o nás vědí, a také si myslí že jsme mimozemšťané, tak jako si to myslíme my když někde někdo něco nafotí apod.. Jedna moje známá mi kdysy vyprávěla, že jednou byla sama na chatě a viděla jak se nad lesem vznáší světlo, a pak vletělo do lesa.. Prý se nebála šla se tam podívat, bylo to večer, ale něco jí tam jakoby prý táhlo, proto se nebála.. Tam viděla postavy které světélkovaly, a koukali se na ní a usmívali se.. Říkala že byla v tu dobu hrozně šťastná.. Ale dál si nic nepamatuje, prý se probudila v posteli a když se tam šla podívat byla v lese vypálená mítina, tam kde v noci viděla ty postavy..

Další odpovědi
anonym

Neviděl jsem.. Ale tohle video je hodně zajímavý… Bylo natočený letos v Londýně.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0&feature=y­outube_gdata_pla­yer

kapka

To Pino: Tohle video je ještě zajímavější
http://www.you­tube.com/watch?NR=1&fe­ature=endscre­en&v=CnARLYpFTVI 😁

Nevím, mně přijde, jako by se na tý obloze proháněly ve větru igelitový pytlíky… 😁
Ale to jen píšu, co mě u sledování videa napadlo. Kdo ví, co to bylo.

lexx

UFO ? Ano, mám jedno dvd. Mogg, Way, Bolton, Parker, Schenker.