SINGO

Viděly jste to?

Co na to říkáte? Toto jsou ty cikáni kteří patří (dle mého názoru co jsem viděl na video) k těm slušným, a jsem rád za ně.
http://www.stre­am.cz/retro/cha­nov/546217-s-kamerou-uvnitr-chanovskych-bytu-podivejte-se-jak-se-bydli-v-romskem-ghettu
Doplňuji:
Ano mluvím jen o těch dvou, nemluvím o celím sídlišti (jsem si myslel že to je jasný).

Nejlepší odpověď
kapka

Video znám.
Než bych psala sáhodlouhé komentáře odpovím starým romským příslovím, každý ať si ho vyloží jak chce. Já myslím, že ho chápu, přes to všechno, co je u značné části Romáků, z pohledu majority, špatně.

„Přijde-li gadžo domů k Romovi, hledá špínu. Přijde-li Rom domů ke gadžovi, hledá charakter.“

Další odpovědi
anonym

Hodně bílých háže všechny cikány do jednoho pytle a přitom je mezi nima spousta slušných lidí.

briketka10

a ty tam bydlíš ? v I děl jsi ostatní byty na celém sídlišti ? to je totiž jediný, protože tento cikán dohlíží na pořádek a má pravidelný příjem, prohlídni si všechny díly na YouTube a uvidíš..
jsou ty díly 4..
Doplňuji:
a ještě ve 2.díle jsou dva cikáni co spolu žijí a svolili, aby TV nahlédnout do jejich bytu..