monkey

Viděli jste něco na obloze co jste si nedokázali vysvětlit?

nemusí jít jednoznačně o ufo,jde jen o nějaký úkaz který vám vzal dech...............

já v noci viděl na obloze takový načervenalý něco,bylo to malinký a pak se to začalo dělit na 3 načervenalý něco a mě to hlava nebrala......­.....vysvětle­ní mi podal odborník.nad hlavou máme zbytky sond a raket a jiný čurbes,sem tam něco zhoří v atmosféře a to bylo i tohle,kus něčeho se při hoření rozpadlo na kusy a já viděl bůh ví co. 🙂 v ten moment vás napadne všelico:-)
Doplňuji:
tak událost nad rakouskem je teda hustá.brr až naskočí husina

Nejlepší odpověď
led

V časoch, keď sa Europa delila na dobrú a zlú, som tiež videla dodnes nevysvetlený nízko a bezhlučne lietajúci predmet kruhového tvaru s meniacou sa farbou. Kopíroval hranicu, ale celú dobu sa zdržiaval nad Rakúskom.
Nemala som pocit lietadla alebo balónu(oficiálny oznam).

Další odpovědi
Terryle

To, co jsem nedávno viděla, jsem si sice dovedla vysvětlit výborně, ale v moment, kdy jsem to viděla, by se ve mně krve nedořezal. Pozorovala jsem hvězdy a letadla, letadlo blikalo… a najednou přesně z místa, kde mělo bliknout znovu, začal dolů padat oslnivej záblesk. Nedokázala jsem se ani hnout a jen mi blesklo hlavou, že takhle rovně a rychle snad letadlo padat nemůže. No a v dalším okamžiku to letadlo bliklo znova tam, kde mělo být, a záblesk zhasl… byla to padající hvězda. Neuvěřitelná shoda náhod a naprosto odpornej pocit. Od tý doby chápu, co to znamená ztuhnout hrůzou…

bigbít

Hlavně se to nestane každý den, ale občas mne to překvapí a nejdříve z toho mám špatný pocit, ale pak si uvědomím, že to budou právě nějaké zbytky sond apod…

mojitek

no hlavne ze ten odbornik si je naprosto jistej tim ze to byly zbytky z raket :o)))

anonym

Kdysi,vypadalo to jako převrácená čínská džunka,stěžně dolů.Stálo to na místě,pak to odletělo,fofrem, pryč.V novinách – prý meteor. sonda.Nevěřím tomu,dívali jsme se na TO silným dalekohledem.Ze střechy činžáku.Bylo naprosto jasno.

hanulka11

V létě jsem viděla na jedné straně večer,když už byla tma dost velkou podivnou záři, která se ztrácela a zase byla intenzivní a trvalo to dost dlouho, nedalo mi to a pátrala jsem ,zda také někdo ten jev viděl. Za několik dní jsem se dozvěděla, že cca 20km od nás byla venku veliká diskotéka a ty světla/spíš odlesky/ byly vidět až k nám.Zdá se mi to neuvěřitelné,že na takovou dálku by to bylo možné.

bigbít

To samé dělá jedna nejmenovaná diskotéka ve vedlejším městě, ale to je nějakých 10 km…

hanulka11

Hm tak to je opravdu možné že to bylo ono. Jinak s tou náhodou… napsala jsem ti do té otázky do diskuze.H