dj.david1234

Viděli jste film Harry Potter a Relikvie smrti?

Právě jsem dokoukal tento film a musím říct… k pláči nějaké momenty… :( Jaký z toho máte pocit? Taky vám příjde, že díl po dílu je strašidelnější? Myslím tím první část :)

Nejlepší odpověď
Rocker

Jsem ještě neviděl ani první díl.Nějak nebyl čas:-)

Další odpovědi
Džuls

Ja som vyrastala na Potterovi, či už na knihách,alebo následne filmoch. Každá časť sa mi zdá vždy prepracovanejšia, lepšia a tiež napínavejšia. Dary smrti/Relikvie smrti 1. má totálne dostali. Odkedy som naň bola v kine, tak som to videla asi ešte 5-krát. Veľmi sa mi to páčilo. Zatiaľ je však mojou najobľúbenejšou časťou 3-Väzeň z Azkabanu a 5– Fénixov rád, no opakujem, že žiadna časť ma ešte nesklamala, len prekvapila 🙂

PitrSvitr

ano, zklamal mě

iceT

Viděla jsem první část sedmého dílu.Vždycky jsem se na pokračování moc těšila,ze začátku se mi příběhy Harryho líbily,a líbí se mi doteď,ovšem nejvíc mě zklamal Fénixův řád,byl až moc ořezaný,možná to bylo i tím,že přizvali jiného scénáristu.Chápu docela,že z knihy o 800 stranách by se musel udělat film mnohem delší,ale bylo toho víc,co bych filmařům vytkla.Ale nejsem kritik,mě se to líbí a knihy čtu průběžně dokola,když nemám nic jiného po ruce.
Viděla jsem už i mnohem hůř zfilmované knihy.

K té strašidelnosti-asi to tak má být,když hlavní postava dospívá,a jeho příběhy se odehrávají po roce a zřejmě se počítá s tím,že když první díl zkoukne desetileté děcko a na ty další si musí počkat,tak vlastně stárne taky společně s postavou,takže je to vlastně v pořádku.

Terryle

Ještě ne. Filmům o HP jsem hrozně dlouho odolávala (mám radši knížky a nechtěla jsem si kazit svou představu), ale nedávno mě ukecala kámoška, že se na celej den sejdeme ve třech – nejlepší kamarádky od dětství, zavřeme se v pokoji se spoustou jídla a vína a budeme celej den jen čumět na HP. Tak jsme se hecly a udělaly to, ale stihly jsme jenom čtyři díly – do Ohnivého poháru. Takže máme závazek, že další čtyři dokoukáme v červnu, až bude na světě i ten úplně poslední díl. Těším se, ani tak ne na samotný filmy (ani jeden mě moc neoslnil, ale nekoukalo se na to špatně), ale spíš zase na tu srandu… :)