Viděli jste drakonid/y?

přiznám es, mrznul sem venku, ale stálo to za to :) snad 5 překrásných kousků sem shlédnul :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Jééééjda,já jsem na to zapomněla a to jsem teď byla venčit psa!

Další odpovědi
eLx

nemám páru o co jde :)

aramah

Taky jsem čekala celej den a pak nic,zapomněla jsem,tak musím počkat padesát let… :)
A to jen kvůli filmu :(

VampGirl

Hrozně jsem se těšila, že je uvidím, ale bylo bohužel úplně zataženo, takže z toho nic nebylo… ☹ Dokonce ani Měsíc nebyl skoro vidět. Tak snad budu mít štěstí někdy příště. 🙂

anci

Byla jsem se taky podívat,ale nad spořilovem jsme měli zamračeno,viděla jsem asi tři.

sandy45

Na liberecku,zata­ženo,vidět nebylo nic

Ella

u nás bylo totálně zataženo, obloha černá jak uhel, takže nic, ale za padesát let mám ještě šanci, ot mi nebude tolik :D

jendahun

Neviděl,bohužel tady bylo zataženo.Po půlnoci šlo ale pod okny z hospod hodně lidí s drakem,zata­ženo/nezataže­no a nevadila jim ani kosa.