unnamed

Zodpovíte mi na viacero otázok ohľadom námesačnosti?

Tak:

  1. Stal sa niekedy prípad,že námesačný človek zabil napr.niekoho zo svojej rodiny pokiaľ spali v jednom dome/byte ?
  2. Prečo v daný moment o sebe ten človek nevie a nevie ani čo robí ?
  3. Ako sa cíti námesačný,keď ho počas napr.chôdze po dome niekto iný zobudí ? pamätá si niečo ?
  4. Môže byť človek agresívny počas námesačnosti ? odpovedal by na niečo,keby som sa ho opýtal ?
  5. Chodí námesačný človek s otvorenými alebo zavretými očami ?

ps: stačí stručne,ďakujem vopred..

Nejlepší odpověď
fcoop

Stručně?
Nic se nedá vyloučit,možné je všechno......­...somnambulis­mus je fenomén,který je stále tak trochu záhada.

http://www.op­sychologii.cz/cla­nek/161-somnambulismus-aneb-namesicnost/

Zadej si heslo somnambulismus a hledej.......­...zahrej si na detektiva.
Colombo také nechytí vrahouna pomocí Odpovědí.

Další odpovědi
luky.1986

Nerozumim