bobrik

Ví někdo proč nemá Ostrava hlavní nádraží třetí nástupiště? Vskutku zajímavé.

Nejlepší odpověď
Justin1

Na leteckém pohledu vidím, že z jedné strany nádražní budovy jsou dvě nástupiště a z druhé strany také dvě nástupiště. Podobně to je i na hlavním nádraží v Plzni.

Potom tam prý je ještě nějaké neveřejné nástupiště. Možná to je něco jako nástupiště devět a tři čtvrtě z Harryho Pottera.

Další odpovědi
Pepa25

?? Stanice Ostrava hl. n. má 5 nástupišť (z toho jedno neveřejné)