Avatar uživatele
Kelt

Ví někdo, jaká je práce ve skladu Amazon?

Dcera a manželka se do mne pustily, že bych nezvládl práci ve skladu Amazon. Předpokládám, že po určitém školení a seznámení se se základním systémem uskladnění, bych danou práci mohl provádět, ale bylo mi řečeno, že mám blbé řeči. Nehodnotím ženskou logiku, ale možnost práce na takovém místě. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1 před 1294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Zkušenosti nemám, ale byl jsem nějakou dobu šéfem chemického skladu, i když ne Amazonu. Řeknu ti, že to je dost o hubu, hlavně kvůli pracovního vytížení a materiální odpovědnosti. O Amazonu jsem četl dost hrozné věci. Tvrdá kapitalistická fir­ma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Baby maj recht, tam se ztratíš… musel bys bejt libovej logistik, i kdyby nechtěli žádný vzdělání! Zdroj – zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Neni to prace, ktera by vyzadovala nejake zvlastni dovednosti. Jen je potreba vydrzet celou smenu na nohou a zvladnout smenny rezim – to uz neni pro kazdeho.

Upravil/a: Schluker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Z doslechu: Skladový operátor je něco jako robot. Pokud v té šílené, početné hromadě zboží nenajdeš ono správné zboží do 5 minut, dostaneš pokutu. Pozdní příchod o minutu, chvilkově usednout, když máš u sebe na pracovišti jiný nápoj než obyčejnou vodu, nedodržení času vymezeného na přestávku, to vše může být důvodem k výpovědi. A nemoc je samozřejmě také důvodem k propuštění. Taková fluktuace údajně nikde jinde není a kdo to jednou zkusil, je šťastný, že už tam není a nepříjemné sny má ještě po dlouho dobu. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Co vím, tak tam je slušnej drill a fofr.
Zaučení musí být velmi rychlé.
Některé firmy mají u scaneru, kterým se načítají položky kontrolky, které kontrolují rychlost. a běda, jestli jsi v červeném – pomalém políčku 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

O Amazonu jsem slyšel, že k pokutě stačí, když jdeš po schodech a nedržíš se zábradlí, nebo když při zvedání břemene a jeho přeložení např. do strany se neotočíš celým tělem, ale jen vrchní částí trupu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Já jen doplním ostatní, někde jsem četl, že nosíš náramek-něco jako krokoměr a ten sleduje jestli se pohybuješ a běda jak ne. Takže pokud si na minutku sedneš, musíš minimálně pohybovat rukou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Schluker

Paul1: nojo, americka firma.. tam jsou na predpisy psi :) jsou zvykli, ze je tam kdokoliv zazaluje za cokoliv – idealne za pracovni uraz :)

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GM

Marci To není jen Amazon. Takhle jsem pracovala 18 let v nejmenované lisovně plastů v nepřetržitém 12hod. provozu. Pokud dodržuješ „štábní kulturu“ a hledíš si své práce, nemáš problém. Nic pro nemakačenka.

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek